Marknadskontakter 

Mats Elofsson Papper och massa
Marknadschef
+46 70 368 07 77
mats.elofsson@follatech.se


Håvard Tangstad   Generell industri • Transport • Fiskodling
Verkstadschef
+47 922 87 472
havard.tangstad@follatech.no

Åge Overrein   Vattenkraft • Olja och gas • Skepp och Marin
Teknisk ledare
+47 926 62 802
age.overrein@follatech.no

Olav Dehli   Gruvor och smältverk • Vindkraft
VD
+47 958 50 291
olav.dehli@follatech.no

Administration

Olav Dehli
VD
+47 958 50 291
olav.dehli@follatech.no

Toni Kristin Solbakken  
Ekonomi 
+47 974 29 005   
toni@follatech.no  


Cumaravelu Rajasingham
 
Ekonomi 
+47 911 65 577
raja@follatech.no


Geir Overrein  
Transport, produktionsplanering  
+47 926 88 552   
geir.overrein@follatech.no


T
anja Chernykh  
Orderbehandling, logistik
+46 141 57 127  
tanja.chernykh@follatech.se   


    

Teknisk personal

Håvard Tangstad 
Verkstadschef 
+47 922 87 472 
havard.tangstad@follatech.no  


Åge Overrein
Teknisk lledare
+47 926 62 802
age.overrein@follatech.no


Eirik Tisløv  
Projektingenjör
+47 406 42 677  
eirik.tislov@follatech.no  


Halfdan Jonsson
   
Projektledare 
+47 977 87 556  
halfdan.jonsson@follatech.no


Per Ivar Storli
Driftsassistent
+47 926 89 535
per.storli@follatech.com

Karta Norge

Karta Sverige

SVERIGE

Folla Tech Sverige AB
Smedsby 11, 591 96 Motala
Tel: +46 (0) 141 - 57 127
E-post: info@follatech.se

NORGE

Folla Tech A/S 
Industrivegen 1, 7796 Follafoss 
Tlf: + 47 74 12 30 20
E-post: post@follatech.no 

FÖLJ OSS PÅ SOCIALA MEDIA

© Folla Tech Sverige AB    |   Org.nr: 556680 9447   | 
© Folla Tech A/S    |   Org.nr: 846273972 MVA   |
 » Om cookies  |  » Sitemap